REKLAMY SEM!!!!! SPŘÁTELENÍ ZDE!!!

Hlasuj prosím zde:http://emdinqa.blog.cz/0907/1-kolo-sons jsem tam jako:Muse - Supermassive Black Hole

Jackon Rathbone about New Moon

7. července 2009 v 10:35 | Renča |  Other-Jackson
Ješttě než jsme se pokusili získat nové detaily ohledně pokračování, zeptali jsme se Rathbona na jeho zážitky z natáčení prvního filmu ještě předtím, než začlo všechno to šílenství. "První film byl jedním z prvních filmů Summitu. Myslím, že to dokonce byl druhý film, který produkovali, po "Never Back Down". Bylo to jako točit nezávislý film s trošku větším rozpočtem. Všichni jsme ten film tak nějak točili společně a při způsobu, jakým to Catherine Hardwicke režírovala, na natáčení byla opravdu zábavná nálada. Trošku stresující to bylo, protože jak jsme pokračovali v natáčení, tisk z toh získával stále víc a fanoušci se o to začínali více zajímat. Začalo se vynořovat velké množství různých web stránek a podobně. Bylo to úžasné, jako "Ou, wow, asi to bude něco jiného!" Začali jsme ten film točit a lidem už se líbil, a to ještě ani nevyšel. Do vydání zbývalo šest měsíců a lidé už se řadili ve frontách před kiny. To byl zcela jiný zážitek. Na tohle jsem tak úplně připravený nebyl, ale byl jsem za to vážně vděčný, protože naši fanoušci jsou jako velká podpora toho, co děláme. Jako herec potřebujete publikum."


Potom Jackson mluvil o hlavních rozdílech ve tvorbě druhého dílu. "Máme větší rozpočet, působí na nás trochu více tlaku, ale pěkné na tom je, že s New Moon teď trochu více bádáme tím příběhem," řekl. "S postupem filmování se dostáváme hlouběji do té tradice, do mytického světa, který budujeme s vlkodlaky a začínáme více rozumět vlkodlačí společnosti i tomu dědictví. Je to pořád hlubší."

Zajímalo nás, jestli si všiml velkého rozdílu v náladě na natáčení, když mají nového režiséra Chrise Weitze, místo Catherine Hardwicke, a když na nich spočívá větší tlak ve spojení s tím, že natáčí pokračování takového hitu. "Jakmile jsme se dostali zpět na natáčení "New Moon", hned první den, co jsem se vrátil, všichni herci trávili čas v místnosti Petera Facinelliho a bylo to jako znovushledání velké rodiny. Bylo to, jako bychom byli pryč jen měsíc, nezdálo se mi to jako rok. Znovu se setkat, vrátit se a mít pořád tu rodinnou atmosféru bylo milé. Co se týče nového režiséra, nic moc se vážně nezměnilo. Jen byla na natáčení trochu jiná, jemná nálada na natáčení, protože režisér si s energií na natáčení umí poradit. Bylo to skvělé. Všichni jsme se chtěli vrátit a vytvořit pro fanoušky další umělecké dílo. Vážně je to o tom, co chtějí vidět oni, protože jsou to oni, kdo si kupuje lístky do kina."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava z Twilight(Stmívání) je tvoje nejoblíbenější?

Edward 32.4% (12)
Bella 10.8% (4)
Jasper 8.1% (3)
Alice 16.2% (6)
Emmett 2.7% (1)
Rosalie 5.4% (2)
Carlisle 2.7% (1)
Esme 5.4% (2)
Jacob 13.5% (5)
Victoria 2.7% (1)
James 0% (0)
Charlie 0% (0)

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 7. července 2009 v 10:55 | Reagovat

Máš fakt super bloček prosím přihlaš se u mě na blogu do kola SONC.Moc díky papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEZNAM TOP AFFS

Robert Pattinson

Kristen Stewart

Ashley Greene

Nikki Reed

Peter Facinelli

Taylor Lautner

Dakota Fanning

Twilight