REKLAMY SEM!!!!! SPŘÁTELENÍ ZDE!!!

Hlasuj prosím zde:http://emdinqa.blog.cz/0907/1-kolo-sons jsem tam jako:Muse - Supermassive Black Hole

Robert - interview 0.2

18. května 2009 v 7:02 | Renča |  Other-Rob Pattinson
1.Jaké bylo filmování Little Ashes, je to celkem malá produkce, ve srovnání s filmy Twilight?
Rob: Tak nějak mám rád malé produkce, protože okolo toho není tolik očekávání. A je to divné, na filmu Little Ashes je spousta maličkostí, jako že jsme neměli dubléry, takže jsme tam prakticky sedali a postávali kolem natáčení. To mi ze začátku připadalo dost bizarní, ale po chvíli je to skvělé, protože prostě můžete nějak zůstat v roli celou tu dobu. A taky můžete být větší součástí prostředí na natáčení, to se mi docela líbilo. Nevím, byla to, řekl bych, o dost odlišná energie. (Ale) jinak opravdu neexistuje obrovské množství rozdílů. Stejně jste po většinu času ve své hlavě, takže si věcí okolo tolik nevšímáte.


2.Četla jsem, že jsi byl hodně nervózní kvůli natáčení nahých a jednoznačných scén, jak ses na ně připravoval?
Rob: (Směje se) Hlavou mi teď proběhlo tolik absurdních odpovědí(ještě více smíchu). Měl jsem implantát penisu! Nevím, já prostě, je to vtipné, protože Španělé jsou tak…nemají vůbec problém s nahotou, myslím tím vůbec, a Angličané s tím mají očividně, no, ten největší problém. Jsou to i maličkosti, jako když jsem viděl svého otce, jak se převléká do plavek, měl jsem z toho,tak nějak, trauma… Ani nevím co jsem udělal, jen jsem kvůli tomu trochu vyšiloval. (Směje se)

3.Tak co bylo na točení tohoto filmu nejtěžší?
Rob: Ne, myslím, většina z toho byla docela těžká. Předpokládám, že v mnoha způsobech - čím víc jsem četl o Dalím, tím víc se mi líbil a líbilo se mi co se sám snažil symbolizovat. Tuším, že nejtěžší částí byl fakt, že jsem nechtěl zneuctít jeho památku, obzvláště když jsem potkal spoustu lidí, kteří věděli, a tak. Lidé ho měli opravdu, vážně rádi a to bylo pravděpodobně to nejtěžší. (Směje se) Nechtěl jsem to zkazit.

4.Hrál jsi skutečnou osobu - jak to ovlivnilo tvojí přípravu? Nastudoval jsi o Dalím hodně?
Rob: Jo. Je to vážně fajn. Jsou věci, jako studování fotek. Nikdy dřív jsem se při hraní opravdu nesoustředil na své tělo, no, ne v takovém rozsahu. S ním existují tuny fotek a on na všech stojí docela podivně…Na jedné fotce na něco ukazuje a myslím, že je to docela pěkné. Já se snažil přijít na to "Jak se takhle ukazuje?" a potom si uvědomíte "Ó, kruci. Zvedneš ruku a óóóóó…" a najednou to všechno klapne. A pak když si uvědomíte, že chodíte správně a tak, a lidé - Španělé! - poznají, koho hrajete. Bez knírku, okamžitě vědí, jen když se vám podívají do očí, je to velmi uspokojivé. Ta myšlenka se mi líbí; docela by se mi líbilo si to zopakovat. A vždycky mě docela přitahovalo hrát skutečné lidi.

5.Kristen Stewart bude hrát rockovou ikonu Joan Jett. Existuje rocková ikona, kterou by sis chtěl zahrát ty?
Rob: Hrozně rád bych si zahrál Vana Morrisona, ale pochybuju, že bych tu roli dostal. (směje se)

6.S kým bys rád jel na turné, pokud bys na nějaké jako muzikant jel?
Docela rád bych jel se skupinou Kings of Leon. Myslím, že jsou docela "cool".

7.Pokud bys nemohl být hercem, ani hudebníkem, co si myslíš, že bys dělal?
Rob: Docela by se mi líbilo být politickým stratégem, nebo "spin doctor" (pozn. př. pro tohle slovo zatím pokud vím čeština nezná překlad - ale je to osoba v politice, která se má postarat o to, aby veřejnost vnímala určitou událost ze žádaného úhlu pohledu:o) Takže takový politicky-mediální manipulátor) (směje se). To bych fakt vážně rád dělal. Myslím si, že jednou u toho skončím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEZNAM TOP AFFS

Robert Pattinson

Kristen Stewart

Ashley Greene

Nikki Reed

Peter Facinelli

Taylor Lautner

Dakota Fanning

Twilight