REKLAMY SEM!!!!! SPŘÁTELENÍ ZDE!!!

Hlasuj prosím zde:http://emdinqa.blog.cz/0907/1-kolo-sons jsem tam jako:Muse - Supermassive Black Hole

Jackson interview

13. května 2009 v 16:06 | Renča |  Other-Jackson
Radar Online: Jasper, tvá postava v Twilightu, je tak uzavřená a chladná. Myslíš si, že lidé trochu váhají, když za tebou chtějí přijít na veřejnosti? Obzvláště když to srovnáš s kolegy?

Jackson Rathbone: Lidé mě opravdu poznávají, což je ve skutečnosti docela milé. Snažím jsme v každé nové roli měnit svůj vzhled: oblečení, styl účesu, chůze, výraz obličeje a taky způsob, jakým mluvím. Někdy je to jemné a někdy taky ne, ale protože ve skutečném životě nejsem blonďák, lidi se často musí podívat ještě jednou, než ke mě přijdou.


RO: V nedávném rozhovoru si řekl, že všichni Cullenovi hoši společně během natáčení cvičili v hotelovém fitku. Takže, řekni nám : kdo uzvedne nejvíc?

JR: Tak to bude Kellan (Lutz). On je opravdu Emmett.

RO: Bydlíš v Hollywoodu, v domě s ostatními členy své kapely 100 monkeys. Co je nejtěžší na tom, když máš za spolubydlící další dva chlapy?

JR: Ten puch.

RO: Kdy můžou fanoušci očekávat vaše nové album? A jak bys popsal váš styl (zvuk) jedním slovem?

JR: Naše deska by měla vyjít za dva, nebo tři týdny na iTunes, budou tam tři písničky z alba a čeká vás speciální překvapení, pokud si CD objednáte přímo od nás! Naše celé album by mělo vyjít letos na podzim. 100 Monkeys zní "onomatopoeticky" (Pozn. př. onomatopoeia je básnická figura, jde o to, že slovo je složené tak, aby připomínalo zvuk - prostě foneticky to imituje zvuky, třeba haf haf :o) )

RO: Jaký nejtrapnější song máš na svém iPodu?

JR: Na "Ice, Ice Baby" není vůbec nic trapného. Je to prostě skvělá písnička.

RO: Tvůj další film je The Last Airbender, který je založený na japonském animovaném seriálu. Dělal jsi pro ten film nějaké bojové triky?

JR: Hodně teď trénuju Kung Fu a v posledních pár týdnech jsem si užil docela dost bojů. Je to vážně zábava, ale moji kamarádi z kapely jsou už unavení z toho, že se je pořád snažím "Kung Fu" přeprat před koncerty i po nich.

RO: Máš tetování s nápisem "Jsem ztracený..." Je za tím nějaký příběh?

JR: Ano. Podívejte se na www.spencerbellmemorial.com a pochopíte.

RO: Ze čtyř sourozenců jsi jediný kluk. Zůstaly ti nějaké ženské zvyky nebo znaky, poté co si vyrůstal v domácnosti plné sester?

JR: Ne. Zůstal jsem u mužnosti. Učil jsem sestry, jak se mají prát.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SEZNAM TOP AFFS

Robert Pattinson

Kristen Stewart

Ashley Greene

Nikki Reed

Peter Facinelli

Taylor Lautner

Dakota Fanning

Twilight